English | УкраїнськоюGet a free quote

Про Нас

У 2007 році було створено Insurance Cleveland Agency LLC (ICA).  Як незалежне страхове агенство, Insurance Cleveland Agency має доступ до різних страхових компаній, включаючи Aetna, Encompass (частина   Allstate Insurance Company), Golden Rule (a UnitedHealthcare company), The Hartford, Medical Mutual, Ohio Casualty (член  Liberty Mutual Group), Progressive, Safeco (член Liberty Mutual Group), The Providence Association, Travelers, Victoria (партнер  Nationwide Mutual Insurance Company), Dairyland/Viking (член   Sentry Insurance Group)  та інші.

У травні 2008 року нашій компанії було приємно повідомити про долучення до нашої команди Івана Войтовича.  Пан Войтович є високо кваліфікованим та цінним додатком до нашої команди і допомагає агенції обслуговувати клієнтів, що розмовляють англійською, українською та російською мовами.

Березень 2009 року відзначився долученням до нашої команди страхового продюсера пані Яблонської, яка володіє польською , російською та англійською мовами, а у квітні 2009 року до нашої команди долу чився ще один страховий продюсер- пан Чишкевич, який розмовляє англійською та українською мовами.

Ми зручно розташовані від Pearl Rd. і Highway 71 в Islander Office complex. Наші робочі години: Понеділок – П’ятниця з 9:00 до 12:30 і 1:30 до 5:00. Будь-ласка телефонуйте завчасно аби призначити зустріч. Чекаємо на Ваш дзвінок!

Зателефонуйте нам за номером 440-866-01-55 або завітайте на нашу веб- сторінку www.insurancecleveland.com і ваша безплатна оцінка вартості страхування чекає на Вас… жодного зобов’язання купувати що-небудь. Багато страхових полісів є дорогими без потреби… і часто застарілими. Ми зробимо все можливе, аби надати вам найкращий сервіс,  так що існує дуже добра нагода, щоб зберегти вам гроші й одночасно покращити ваше страхове забезпечення.