English | УкраїнськоюGet a free quote

Питання

Будь ласка, виділіть деякий час, щоб прочитати найбільш часто задаючі іншими клієнтами запитання. Якщо у Вас є інші питання, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання.


1. Як подати претензію (claim) автострахування?
2. Як подати претензію страхування майна?
3. Як зберегти гроші на автострахуванні?
4. Як зберегти гроші на страхуванні дому?

Як подати претензію (claim) автострахування?

Ви повинні тримати свою картку  автострахування в бардачку, у тому числі бланки аби надати відомості у випадку  будь-якої аварії та  ескіз сцени аварії.

Залишайтеся  на місці аварії до прибуття та після від´їзду поліції, переконавшись, що у вас є ім’я офіцера поліції, і що він має  вашу версію події. Не думайте, що інформація в поліцейському рапорті “забере вас з гачка” або навіть, що рапорт  буде створений у випадку незначної події (коли ніхто не отримав травму, хоча ваш автомобіль постраждав від прямого удару ).

Обміняйтеся  іменами, адресами, інформацією водійських прав і страхових компаній з водієм іншого автомобіля.

Перегляньте свій поліс, щоб переконатися у Вашому покритті.

Складіть список питань і відповідну інформацію, яку ви хочете знати.

Повідомте про нещасний випадок негайно до Вашої страхової компанії. Це може не здатися мудрим або необхідними для вас. Аварії можуть бути незначними, однак Ви не хочете ризикувати, бачачи, як ціна Вашої страхівки росте,або ви можете думати, що страхова компанія іншого водія буде платити за все. Але державні закони, як правило захищають  Вас від росту ціни на страхівку, хіба що аварія була по Вашій вині. І навіть якщо ви думаєте що інша компанія заплатить за медичні витрати іншого водія, це не так. В полісі сказано, що його страхівка заплатитть за його ж медичні витрати аж до максимуму, вказаному в полісі,  незалежно від того, хто винен. Але будьте впевнені, що його  страхова компанія буде  стукати  у двері вашої страхової компанії, шукаючи погашення витрат, якщо вона вважає, що Ви винні в аварії. Справа в тому, що Ваш страховик повинен бути поінформований.

Визнайте це. Ви ніколи не читали Ваш страховий поліс, Ви і не хочете  читати його, і навіть якщо Ви потрапили в аварію, Ви і далі не впевнені, що вона змусить Вас заглибитися в ці нескінченні рядки, написані дрібним шрифтом. Припускаючи, що Ви можете знайти свій поліс. Якщо Ви можете,  подивіться на те, що називають умови вашого полісу – те, що ви повинні робити у випадку аварії. Ці вимоги є досить простими, хоча дотримання може здатися клопітким, якщо Ви вже і так засмутилися від аварії самої. Але Ви можете позбутися деяких зі своїх прав, якщо Ви не будете дотримуватися цих інструкцій.

Потім, подивіться на титульний  аркуш полісу, який називають declarations page і в якому перераховані типи і доларні  межі вашого покриття, у тому числі скорочені  посилання на будь-які знижки або спеціальні положення, які ви вирішили придбати.

Наостанку , перейдемо до  самої угоди, яка пояснює, проти чого Ваш страховик захищає Вас, в тому числі визначення термінів, які використовуються в угоді, і пояснення того, що  не покривається(називається вийнятками з покриття (exclusions)). Якщо Ви не розумієте свого  полісу, продовжуйте телефонувати до свого агента та / або державного відділу страхування, поки Ви не отримаєте чіткі відповіді на Ваші запитання. Більшість людей чули, що незнання не є обороною відповідно до закону, але не думаю, що вони коли-небудь дізнаються. Аварії є одним з найбільш розповсюджених способів відкрити тверезу вартість невігластва.

Сподіваюся, ваша аварія включає в себе тільки збиток до речей, а не до людей. І сподіваюся. що це не Ваша вина. Навіть якщо це тільки Ваша машина, яка  розбита, ремонт може бути непростим завданням. Саме тоді видно, що  відновна вартість(replacement cost) не є те  саме, що ринкова вартість(market value).

Ваш автомобіль може легко бути оголошений повною втратою,  хоча сума, котру  Ви отримаєте за нього не буде і близькою до суми, що буде коштувати вам замінити транспортний засіб. Найкращою  порадою щодо ремонту  Вашого автомобіля буде пам’ятати, що гроші можуть  надходити від страхової компанії, але Ви самі повинні контролювати процес ремонту. Це означає відмову погодитися на ремонт, якщо  робота вам не подобається. І це також може означати відмову погодитися на використанням типових запасних частин, а не запчастин оригінального виробника (Ваш поліс може надавати Вашому страховику право на використання типових  запчастин, тому важливо перевірити дрібний шрифт, щоб знати свої права). Навіть якщо Ваш улюблений сервісний центр і  не робитиме ремонт, Ви все одно можете попросити  Вашого автомеханіка подивитися на автомобіль (хоча це може бути за Ваш власний  рахунок), і дати оцінку того, що повинно бути поремонтовано. Зрештою, це Ваш автомобіль і Ви вирішуєте, що робиться з ним.

Поговоріть зі своїм агентом та / або страховиком про Ваші права (краще Вам ставити ці питання, перш ніж купити страховий поліс). І якщо вам не подобається відповідь, зателефонуйте до відділу державного страхування.

Щоб отримати інформацію про форму рапорту на випадок аварії, які можна роздрукувати, натисніть тут. (тримайте це у Вашому автомобілі)

Догори

Як подати претензію страхування майна?

Поліс  страхування домовласників є договором між Вами і Вашою страховою компанією. Ви повинні розуміти Ваш поліс ще до втрати. Перегляньте Ваш поліс зі страховим представником так щоб Ви знали, що він охоплює на момент втрати.

Подача вашої претензії

1.Повідомте про  будь-який грабіж або крадіжку в поліцію.

2.Зателефонуйте до Вашого агента або компанії негайно. (Страхові поліси мають часові рамки щодо подачі претензій.) Задавайте питання: чи я маю покриття? Чи моя претензія перевищує мій deductible? (Ваш  deductible  це сума збитків, яку  Ви погоджуєтеся оплачувати самі, коли купуєте поліс.) Скільки часу займе процес перевірки претензії? Чи потрібно мені отримати кошторис(estimate) на ремонт структурних пошкоджень?

3.Зробіть  тимчасовий ремонт, а також інші міри, щоб захистити свою власність від подальших ушкоджень. Збережіть квитанції на те, що ви витрачаєте аби пред´явити їх у страхову компанію для отримання відшкодування.

4.Підготуйте  список втрачених або пошкоджених речей.

5.Збережіть квитанції  від будь-яких додаткових витрат на проживання, якщо ваш будинок настільки сильно пошкоджений, що ви повинні знайти інше місце на час ремонту. Більшість полісів страхування домовласників включають положення про відшкодування цих витрат.

6.Дістаньте бланки претензії. Як тільки Ваша страхова компанія була поінформована про Вашу претензію, компанія зобов’язана надіслати Вам всі необхідні форми претензій до кінця зазначеного періоду часу. (Терміни варіюються від штату до штату.) Відішліть  їм назад належним чином заповнену форму як можна швидше.

7. Регулятор(adjuster) перевірить шкоди завдані Вашому будинку. Ваша страхова компанія організує це.

ВИРІШЕННЯ  ВАШОЇ ПРЕТЕНЗІЇ

Як тільки Ви і Ваша страхова компанія узгодили умови врегулювання, закон вимагає, щоб Вам послали платіж швидко. Хіба що  є проблеми з урегулюванням, а так все буде зроблено швидко. Якщо ви незадоволені урегулюванням претензії, виконайте наступні дії:

1Поговоріть з Вашим агентом або менеджером по претензіях Вашої страхової компанії. Поясніть Вашу сторону цього питання. Пред´явіть  копії підтверджуючих документів. Крім того, відправте листи і документи до  менеджера по претензіях до Вашої страхової компанії, адреса якої зазвичай знаходиться на першій сторінці полісу.

2.Зателефонуйте до Довідки національного страхування довіри споживача. Якщо після розмови з менеджером компанії з питань претензій, ви все ще відчуваєте ваші претензії не були правильно оброблені, телефонуйте 800-942-4242. Це безкоштовна послуга , що надається страховою галуззю. Навчений персонал і ліцензовані агенти  готові надати  допомогу споживачам, які мають скарги. Телефон довіри працює :понеділок – п’ятниця, 8:00 ранку- 8:00 вечора .

3.Зверніться до  державного  відділу страхування. Поясніть причини незгоди з представником послуг споживача. Він чи вона обговорить  це питання з Вашим страховиком і допоможе вирішити будь-яке непорозуміння аби претензії могли  бути врегульовані.

4.Прокунсультуйтеся з адвокатом. Американська асоціація юристів відзначає, що багато ситуації, пов’язані з правових питань можуть бути врегульовані споживачами  самі по собі, без адвоката. Якщо ви наймаєте адвоката, надайти йому копії страхового полісу і всі інші відповідні документи. Якщо страхова компанія предявила врегулювання пропозиції, повідомте про це адвоката і спитайте, чи  судовий процес допоможе вам отримати більше грошей. Повірені як правило, працюють на погодинній ставці, але у справах, пов’язаних з травмами, вони працюють, як правило на ставку. Отримайте суму оплати послуг адвоката в письмовому вигляді перш ніж ви вирішите займатися цією справою чи ні. Ви можете залишатися в курсі ходу Вашої заяви, наполягаючи на тому, що ви будете отримувати  копії від Вашого адвоката по листуванні з участю Вашої справи. Ваш адвокат повинен мати вашу згоду перед здійсненням будь-якого врегулювання.

Перегляньте  Ваш поліс

Після врегулювання Вашої претензії, знайдіть  час, щоб переглянути свій поліс із страхування для домовласників, щоб переконатися, що Ви маєте  адекватний захист.

Догори

Як зберегти гроші на автострахуванні?

Дев’ять способів заощадити

Інститут із Страхової  інформації має дев’ять пропозицій, які допоможуть вам заощадити на Вашому полісі з автострахування.Ціни на автомобільну страхівку можуть коливатися від компанії до компаніїі та залежати від покриття також. Тому важливо пошукати , де дешевше.

№ 1 Порівняльний пошук. Скористайтеся інформацією для споживачів, наданої Департаментом  по страхувнню. Якщо Ви використовуєте послуги незалежного агента, запитайте, чи він може запропонувати вам кращу ціну  з однією  з його інших компаній.

№ 2 Попросіть вищий deductible. Коли ви подаєте позов, deductible –це  сума, яку ви платите перед тим, як страхова компанія відшкодує збитки. Вищий  deductible робить страхівку дешевшою. Наприклад, підвищення deductible  від $ 200 до $ 500 на покритті collision може знизити ваші витрати на цілих 30 відсотків.

№ 3 Зніміть  покриття comprehensive/collision  зі старих автомобілів. Якщо у вас є автомобіль, що коштує менше $ 1000, ви, мабуть, більше платити за покриття, ніж коли-небудь отримаєте  за позовом. Ваш банк може сказати вам, скільки  Ваша машина вартує, або перевірте Kelley Blue Book.

№ 4 Купуйте автомобіль “низького профілю”. Автомобілі, які вимагають великих витрат на ремонт або які мають високий рівень крадіжок, як правило користуються  вищою  вартістію страхування. Інформаційна довідка по страхуванню має  новітні статистичні дані, які показують найбільш викрадених транспортних засобів у США і дані про витрати на ремонт.

№ 5 Скористайтеся перевагою знижки за малий пробіг. Деякі страхові компанії пропонують знижки для водіїв, які ставлять менше певної кількості миль на свої транспортні засоби щороку.

№ 6 Візміть до уваги  вартість страхівки коли вирішите переїздити . Витрати на страхування , як правило, є низькими в сільських місцевостяхі найвищими у містах, де більше аварій стається.

№ 7 Дізнайтеся про знижки для автомобілів з ременями безпеки або надувними подушками безпеки. Ваш страховий агент повинен повідомити Вас про такі знижки при покупці покриття. Більшість полісів дають знижки на надувні подушки безпеки і автоматичні ремені безпеки.

№ 8 Запитайте про антиблокувальну систему гальм. У деяких штатах, включаючи Флориду, Нью-Джерсі та Нью-Йорку, вимагають, щоб страховики надавали знижки на автомобілі, оснащені антиблокувальною гальмівною системою. Деякі страхові компанії надають знижку незалежно від того, де ви живете.

№ 9 Запитайте про інші знижки. Деякі компанії пропонують знижки на страхування більше одного автомобіля, не маючи аварії протягом трьох років, будучи водієм старше 50 років, будучи на курсах підготовки водіїв, і на протиугонні пристрої. Крім того, пам’ятайте про знижки для хороших студентів при страхуванні підлітка-водія.

Догори

Як зберегти гроші на страхуванні дому/майна?

12 способів заощадити

Ціна, яку ви платити за страхування житла може варіюватися сотнями доларів в залежності від компанії, де ви купуєте поліс.

Компанії пропонують кілька видів знижок, але вони не забезпечують таку ж знижку або той же самий розмір знижки у всіх штатах. Ось чому ви повинні попросити вашого агента або представника компанії повідомити Вас про будь-які знижки доступні для Вас.

Ось 12 кроків, які можна зробити, щоб допомогти вам заощадити гроші на страхуванні для  домовласників:

1 СПИТАЙТЕ У  ДРУЗІВ, РОДИЧІВ , скористайтеся телефонною  книгою та Інтернетом  для пошукустрахівки житла. Отримайте ціни від кількох компаній. Але не вважайте ціну поодинці. Страховик, якого Ви вибираєте, повинен  пропонувати як прийнятну  ціну, так  і відмінний сервіс. Якість обслуговування може коштувати трохи більше, але Ви ж купуєте страхівку на випадок необхідності пред’явити позов, так що дуже важливо, аби отримати покриття у компанії з гарною репутацією. Поговоріть із низкою страховиків аби дізнатися про вид послуг, які вони дають. Запитайте їх, що вони робитимуть, щоб знизити Ваші витрати. Перевірте фінансовий рейтинг компанії з А. М. Best або Standard and Poor’s.

2 ЗБІЛЬШІТЬ ВАШ DEDUCTIBLE. Це сума грошей, яку доведеться заплатити до того, як Ваша страхова компанія почне платити. Deductible на поліc для  домовласників, як правило, починаються від $ 250. Підвищіть його до $ 500 – економте до 12 відсотків $ 1000 – економте до 24 відсотків $ 2500 – економте до 30 відсотків $ 5000 – економте до 37 відсотків залежно від вашої страхової компанії.

3 КУПУЙТЕ ПОЛІСИ ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ І АВТОМОБІЛІВ У ТОГО САМОГО СТРАХОВИКА. Деякі компанії, які продаютьполіси на  житло, авто та страхування  відповідальності знімуть  від 5 до 15 відсотків від вашої загальної ціни, якщо Ви купуєте два або більше поліси у них.

4 КОЛИ ВИ КУПУЄТЕ БУДИНОК … Подумайте, скільки буде коштувати аби його застрахувати. У новому будинку електричні, опалювальні і водопровідні системи та загальна структура, ймовірно, будуть в кращому  стані,  ніж у старих будинках. Страховики можуть запропонувати знижки від 8 до 15 відсотків, якщо  Ваш будинок  новий. Перевірте матеріал  будівництва: У Східному регіоні -цегла, з-за її опору проти вітрових збитків ;на Заході рама, з-за її стійкості до землетрусів. Обміркований  вибір може скоротити ваші витрати  від 5 до 15 відсотків. Уникнення районів, схильних до повеней може заощадити близько $ 400 на рік для страхування від повеней. Страхівки для домовласників не покривають  пов’язаних з повенями збитків. Чим ближче ваш будинок до пожежників та їх обладнання, тим менше ваша ціна страхівки  буде.

5 СТРАХУЙТИ СВІЙ БУДИНОК, А НЕ  ЗЕМЛЮ.  Землі під вашим будинком не загрожує небезпека від крадіжки, бурі, пожежі та інших небезпек, які охоплюються в полісі домовласників. Так що не включайте ціну землі в прийнятті рішення щодо розміру покриття. Якщо Ви це робите, Ви будете платити вищу ціну, ніж потрібно.

6 ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВАШОГО ДОМУ .Зазвичай ви можете отримати знижку не менше 5 відсотків за детектора диму, сигналізації, або мертвих  замків. Деякі компанії пропонують скоротити ваші витрати на цілих 15 або 20 відсотків, якщо ви встановите водяну систему пожежогасіння, пожежної та охоронної тривоги, яка дає сигнал в поліцейську ділянку або інший об’єкт моніторингу. Ці системи не є дешевими, і не кожна система має право на знижку. Перш ніж купити таку систему, з’ясуйте, які системи рекомендує Ваш страховик , скільки буде коштувати пристрій і скільки Ви заощадите на вартості самої страхівки.

7 КИНЬТЕ ПАЛИТИ. Куріння є причиною  понад 23000 житлових пожеж на рік. Ось чому деякі страховики пропонують знизити ціну, якщо всі мешканці будинку не курять.

8 КОРИСТУЙТЕСЯ ЗНИЖКАМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ(якщо Ви належите до цієї категорії).Пенсіонери залишаються вдома більше і помічають пожежі скоріше, ніж ті, що працюють і мають  більше часу для догляду своїх будинків. Якщо Вам принаймні 55 років і Ви пенсіонер, Ви можете претендувати на знижку в розмірі до 10 відсотків в деяких компаніях.

9 ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ  ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ГРУПОВЕ ПОКРИТТЯ. Навчальні заклади та бізнес-асоціації часто  домовляються на рахунок страхового пакету  зі страховою компанією, який  включає в себе знижки для членів асоціації. Запитайте директора Вашої асоціації, чи  страховик пропонує знижку на страхування житла для Вас та Ваших колег.

10 ЗАЛИШАЙТЕСЯ У ВАШІЙ СТРАХОВІЙ КОМПАНІЇ … Якщо ви мали покриття  з компанією протягом декількох років, ви можете отримати особливе ставлення до себе. Кілька страховиків знизять вартість страхівки  до 5 відсотків, якщо ви залишаєтеся з ними від 3 до 5 років, на 10 відсотків, якщо ви залишаєтеся у страхувальника протягом 6 років або більше.

11 ПОРІВНЮЙТЕ ПОКРИТТЯ  У ВАШОМУ ПОЛІСІ ЩОДО  ВАРТОСТІ СВОГО МАЙНА МІНІМУМ ОДИН РАЗ НА РІК. Ви ж хочете, щоб Ваш поліс надавав  покриття для будь-яких великих покупок або доповнень до вашого будинку. Але ви не хочете витрачати гроші на покриття, яке Ви не потребуєте.

12 ШУКАЙТЕ ПРИВАТНОГО СТРАХУВАННЯ В ПЕРШУ ЧЕРГУ. Якщо ви живете в районах підвищеного ризику – що особливо вразливі до прибережних бурів, пожеж, або злочинів, – і купуєте поліс страхування через урядовий план, ви повинні проконсультуватися зі страховим агентом або представником компанії. Ви можете дізнатися, що існують шляхи, що дозволять вам купувати страховку за нижчою ціною на приватному ринку.

Догори